Zapoznaj się z naszym Regulaminem

 

Poznaj nasze cele.

Jeśli są zbieżne z tym, w czym chcesz uczestniczyć, dołącz do nas!

Dołącz do nas

 

 Wypełnij deklarację członkowską i działaj z nami.

Zgłoś się do Projektu

 

 Jesteś mieszkańcem powiatu bielskiego? Chcesz poznać fajnych ludzi i zrobić coś pożytecznego dla społeczności lokalnej? Wypełnij formularz.

O nas

Jesteśmy grupą znajomych, działających na rzecz społeczności lokalnej w powiecie bielskim, która od kilku lat organizuje szereg akcji i zbiórek.

Wśród najważniejszych na uwagę zasługują:

- Spontaniczna Gwiazdka dla Dzieci z Domu Dziecka w Czechowicach-Dz. :) Zostań wraz z nami Pomocnikiem Św. Mikołaja! - zbiórka funduszy na rzecz Domu Dziecka w Czechowicach-Dziedzicach z przeznaczeniem na zakup prezentów świątecznych (2 świąteczne edycje),

- Otwórz serce, dorzuć się i udostępnij! Trąba powietrzna w Kaniowie - Spontaniczna zbiórka dla poszkodowanych. - zbiórka funduszy na rzecz mieszkańców poszkodowanych przez trąbę powietrzną w Kaniowie (50 000 zł).

W marcu 2022 zajmowaliśmy się wsparciem uchodźców z Ukrainy, prowadząc zbiórkę darów.

Od ponad 2 lat członkowie grupy koordynują działalność Jadłodzielni w Czechowicach-Dziedzicach, której ideą jest niemarnowanie jedzenia i propagowanie proekologicznych postaw i zachowań. Ponadto nasza grupa regularnie uczestniczy w akcjach sprzątania cmentarza żydowskiego w Czechowicach-Dziedzicach.

Wiosną tego roku postanowiliśmy sformalizować nasze działania i założyliśmy Stowarzyszenie DziałaMY!. 12 maja 2022 roku zostaliśmy wpisani do Ewidencji Stowarzyszeń Zwykłych przez Starostę Bielskiego.

Jeśli chcesz działać na rzecz lokalnej społeczności, masz pomysły zapraszamy do Stowarzyszenia DziałaMY!.

Razem możemy więcej 😊

 

 

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.